foto farma.jpg
IMG_8808.JPG
V dnešní uspěchané době nabízíme návrát do časů, kdy lidé sice měli problémy, ale díky manuální práci a času stráveného na čertvém vzduchu, bylo po špatné náladě.
Dnes se podíváme na mobil, kde máme všechny problémy rozepsané v emailech. A pak se jdeme odreagovat na sociální sítě, kde vidíme jenom štěstí, které je falešné. A tím prohlubujeme svůj špatný stav. Do toho všeho nám houkají sanitky, troubí auta... Pokud si chcete od tohoto všeho odpočinout, bude Vás zajímat náš program.
Přechod ovcí je jedním z největších relaxů spojený s fyzickou zátěží na čerstvém vzduchu.
Chodíme trasy přes krásný Moravský kras. Pochod naplánujeme podle Vašich možností. Budeme rádi, kdybyste starosti nechali doma a mobil vypnuli a užili si relax v přírodě, kde jedinný Váš problém bude přehnat ovce z bodu A do bodu B.


Nově jsme na naší farmě začali pořádat různé akce, jako již proběhlé Čarodějnice letos v dubnu a poté Vítání léta (letáky z těchto akcí naleznete v sekci Naše akce).

Na farmě jsme vytvořili příjemné posezení, kde můžete posedět a kochat se přírodou a našimi zvířátky, které máme nyní ve venkovních výbězích. 
Možné si zakoupit něco na zub, jako třeba naše klobásky z grilu, masíčko kuřecí, vepřové, telecí - dle aktuální nabídky a něčím dobrým to zapít, jako třeba točeným pivečkem, limčou apod. Máme tu i různé jiné dobroty - brambůrky, tyčinky, lízátka pro děti a tak dále.. 
Je zde také možnost zakoupení našich stálých produktů vejce, chlazená kuřata, aktuálně i námi vypěstovanou zeleninu.Otevírací doba je: Po - Ne  14 - 23 hod během letních prázdnin

Kromě jiného pro vás rádi uspořádáme narozeninové oslavy pro velké i pro malé - program samozřejmě přizpůsobíme :-), podnikové párty ... prostě oslavy všeho druhu pro ty, kteří preferují pobyt v přírodě, mají rádi zvířata a rádi se pobaví nad dobrým jídlem a pitím, a to vše v příjemné společnosti fajn lidí přímo od fochu. :-)


__________________________________________________________________________O novinkách více v sekci Nabídka zvířat, produktů.

 
PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY

 
TELECÍ BALÍČEK 10 KG 2 000KČ

 
 
SLEPICE NA POLÉVKU 100 KČ / KG


 


Objednávat můžete mailem: farmauslouku@seznam.cz

 
 
 

 

TĚŠÍME SE NA VÁS
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one