Novinky

Ubytování v teepee Nad farmou!

Vypnout a na nic nemyslet. Vyčistit hlavu od všedních starostí, každodenních povinností a užívat si klidu, pohody a čerstvého vzduchu v malebném kousku přírody v blízkosti Moravského krasu.

Pokud jste se v těchto pár řádcích našli a toužíte zažít dobrodružství na indiánský způsob, pak Vás velice rádi přivítáme v našem nově zbudovaném teepee, které se nachází na klidném a tichém místě mezi vzrostlými stromy a s krásným výhledem na protější pastviny, kde se pase náš skot.
Pozemek je oplocen a od naší farmy vzdálen cca 300m.

Vybavenost teepee a možnosti vyžití

Teepee, které pojme až 10 osob, je vybaveno vnitřním ohništěm (dřevo na zátop v ceně po celou dobu pobytu), na pozemku se nachází sociální zařízení v podobě chemické toalety a sprchy (barel pojme až 250l vody), v horní části u posezení je umyvadlo s odtokem a nechybí ani posezení s grilem nebo houpací síť.

Na farmě je možnost vyžití i pro vaše děti. Nachází se zde houpačky, pískoviště s hračkami či dřevěný domeček. K zapůjčení je i motorová čtyřkolka nebo elektrické autíčko.
Je zde také venkovní ohniště s možností opékání párků a k dispozici je i hudební aparatura. Vše po domluvě s majitelem.

Co ještě můžeme nabídnout?

Na farmě lze zakoupit produkty z farmy - maso, vajíčka, sýry, jogurty, ale i různé pochutiny jako brambůrky, tyčinky, lízátka … Z nápojů pak limo, víno a lahvové pivo.

Tipy na výlety v okolí

Kromě procházek po okolí nebo návštěvy místního Rájeckého zámku, skýtá okolí Blanenska, které se nachází v blízkosti Moravského krasu, mnoho krásných a zajímavých míst, které určitě stojí za návštěvu.
V nedalekém okolí tak můžete navštívit třeba známou propast Macochu, Punkevní jeskyně, Kateřinskou jeskyni, Jeskyni Balcarku, Sloupsko-šošůvské jeskyně a další.
Na své si přijdou také milovníci hradů a zámků. Navštívit můžete Blanenský Zámek, nedaleký Boskovický zámek i hrad, zámek Lysice, zámek ve Velkých Opatovicích, nebo zříceninu Nový Hrad u Adamova.
Poutní chrám můžete shlédnout ve Křtinách, zajímavá je i cesta Josefovským údolík u Adamova, které vede kolem Staré huti v Josefově, k jeskyním Jáchymka, Býčí skále a Kostelíku.
Projít si můžete také Rudické propadání, kde se pasou naše ovce a cestou to vzít třeba k Jedovnickému rybníku.

Tipy na koupání

V Blansku můžete navštívit místní Aquapark nebo přírodní koupání na Přehradě, v Boskovicích je též Aquapark, další menší koupaliště v Adamově či Spešově.
Wellness služby si užijete v hotelu Panorama na Češkovicích, v hotelu Sladovna v Černé Hoře.
Výčet možností vyžití všeho druhu je zde nemalý, na své si tak přijde jistě každý.

Co více dodat?

Nečekejte žádný pětihvězdičkový hotel. Tento pobyt je pro lidičky (ať už se jedná o úplné nováčky toužící po změně či ostřílené trempy), kteří milují krásy téměř nedotčené přírody a dokážou si jich náležitě užít.

Pokud jsme Vám tzv. "sedli do noty", neváhejte a zarezervujte si ten nejlepší termín pro Vás co nejdříve!

Rezervaci můžete provést mailem: farmauslouku@seznam.cz nebo telefonicky na: 774 198 635

TĚŠÍME SE NA VÁS !!!