foto farma.jpg

Rubriky

a

a

a

Prodej vánočních stromků bude letos zahájen 1.12.

Stromečky jsou řezané v lesích Moravského krasu a z moravských plantáží, vždy čerstvě řezané. Žádný dovoz ze zahraničí, kde se stromkz řežou už od září. Od nás vždy čerstvé!!!

                                                


A kde nás najdete?

 
  • Blansko, ulice Poříčí - u aquaparku na parkovišti vedle autobazaru
  • Brno Medlánky u SC  sýpka
  • Brno Srbská ulice Královo pole vedle  obchodního  domu Billa
  • Brno Husitská 8 Královo  pole
  • Brno Starý Lískovec ulice U pošty 401/12 vedle supermarketu  Albert
 
  •  
Kde nás najdete
Vítejte v teepee Nad farmou!

Vypnout a na nic nemyslet. Vyčistit hlavu od všedních starostí, každodenních povinností a užívat si klidu, pohody a čerstvého vzduchu v malebném kousku přírody v blízkosti Moravského krasu.

Pokud jste se v těchto pár řádcích našli a toužíte zažít dobrodružství na indiánský způsob, pak Vás velice rádi přivítáme v našem nově zbudovaném teepee, které se nachází na klidném a tichém místě mezi vzrostlými stromy a s krásným výhledem na protější pastviny, kde se pase náš skot.
Pozemek je oplocen a od naší farmy vzdálen cca 300m.

Vybavenost teepee a možnosti vyžití

Teepee, které pojme až 10 osob, je vybaveno vnitřním ohništěm (dřevo na zátop v ceně po celou dobu pobytu), na pozemku se nachází sociální zařízení v podobě chemické toalety a sprchy (barel pojme až 250l vody), v horní části u posezení je umyvadlo s odtokem a nechybí ani posezení s grilem nebo houpací síť.

Na farmě je možnost vyžití i pro vaše děti. Nachází se zde houpačky, pískoviště s hračkami či dřevěný domeček. K zapůjčení je i motorová čtyřkolka nebo elektrické autíčko.
Je zde také venkovní ohniště s možností opékání párků a k dispozici je i hudební aparatura. Vše po domluvě s majitelem.

Co ještě můžeme nabídnout?

Na farmě lze zakoupit produkty z farmy – maso, vajíčka, sýry, jogurty, ale i různé pochutiny jako brambůrky, tyčinky, lízátka … Z nápojů pak limo, víno a lahvové pivo.

Tipy na výlety v okolí

Kromě procházek po okolí nebo návštěvy místního Rájeckého zámku, skýtá okolí Blanenska, které se nachází v blízkosti Moravského krasu, mnoho krásných a zajímavých míst, které určitě stojí za návštěvu.
V nedalekém okolí tak můžete navštívit třeba známou propast Macochu, Punkevní jeskyně, Kateřinskou jeskyni, Jeskyni Balcarku, Sloupsko-šošůvské jeskyně a další.
Na své si přijdou také milovníci hradů a zámků. Navštívit můžete Blanenský Zámek, nedaleký Boskovický zámek i hrad, zámek Lysice, zámek ve Velkých Opatovicích, nebo zříceninu Nový Hrad u Adamova.
Poutní chrám můžete shlédnout ve Křtinách, zajímavá je i cesta Josefovským údolík u Adamova, které vede kolem Staré huti v Josefově, k jeskyním Jáchymka, Býčí skále a Kostelíku.
Projít si můžete také Rudické propadání, kde se pasou naše ovce a cestou to vzít třeba k Jedovnickému rybníku.

Tipy na koupání

V Blansku můžete navštívit místní Aquapark nebo přírodní koupání na Přehradě, v Boskovicích je též Aquapark, další menší koupaliště v Adamově či Spešově.
Wellness služby si užijete v hotelu Panorama na Češkovicích, v hotelu Sladovna v Černé Hoře.
Výčet možností vyžití všeho druhu je zde nemalý, na své si tak přijde jistě každý.

Co více dodat?

Nečekejte žádný pětihvězdičkový hotel.  Tento pobyt je pro lidičky (ať už se jedná o úplné nováčky toužící po změně či ostřílené trempy), kteří milují krásy téměř nedotčené přírody a dokážou si jich náležitě užít.

Pokud jsme Vám tzv. „sedli do noty“, neváhejte a zarezervujte si ten nejlepší termín pro Vás co nejdříve! Rezervaci můžete provést mailem: farmauslouku@seznam.cz nebo telefonicky na: 774 198 635

TĚŠÍME SE NA VÁS !!! 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one